Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na ich użycie. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej…    X

RODO

Zasady Ochrony Danych Osobowych, które są zgodne z Europejskim Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych
1. Dane osobowe, to zbiór informacji o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej; nazwisko i imię, identyfikator internetowy (ID), unikalny numer urządzenia oraz IP, dane o lokalizacji oraz e-mail i numer telefonu. 
2. Dane osobowe zostały pozyskane w wyniku wypełnienia i przesłania formularza znajdującego się pod adresami: https://form.com.pl/kontakt, albo na wskutek wysłania sms, maila, albo na wskutek zgłoszenia telefonicznego lub po podpisaniu umowy/zlecenia/zamówienia, które wynika z oferty proponowanej przez AlfaMedial. 
3. Wyłącznym i jedynym Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane dane osobowe, jest: AlfaMedial. 4. Dane osobowe, po wypełnieniu i wysłaniu formularzy, o których mowa powyżej, jest jednoznaczne z wyraźnym życzeniem realizacji przedsięwzięcia, które po podpisaniu umowy/zlecenia/zamówienia, jest niezbędne do rzetelnego wykonania zakresu umowy/zlecenia/usługi, w tym w szczególności do: 
- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną, 
- obsługi zgłoszeń i zleceń, które do nas są kierowane w sposób, którym mowa powyżej, 
- kontaktowania się w celach związanych ze świadczeniem usług z zakresu zleconych działań. 
5. Wszystkie prawa wynikające z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu do swoich danych, sprostowania oraz usunięcia danych (zgodnie z zapisami umowy/zlecenia/usługi), ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, są dostępne i możliwe do zrealizowania po przesłaniu zgłoszenia za pomocą formularza znajdującego się pod adresem www: https://alfamedial.com/kontakt. 
6. Dane przetwarzane będą w czasie określonym w umowie/zleceniu/usłudze i przetwarzanie to będzie trwało w możliwie najkrótszym czasie. Dane mogą również być przetwarzane dłużej niż zakłada umowa/zlecenie/usługa, mimo sprzeciwu, jeśli będzie to uzasadnione, np. brakiem rozliczenia nadpłaty. Wówczas przetwarzanie danych może trwać dłużej. Dodatkowo, przepisy prawa wymagają przetwarzania danych dla celów podatkowych i rachunkowych, np. w celu wystawienia faktury.
Szukaj